Jesteś tutaj:
Strona główna »
Fantasy »
PORZUCENI
Reprezentujesz księgarnię lub wydawnictwo? Skontaktuj się z nami!  Logowanie / Rejestracja

PORZUCENI

Fantasy

Cena: 30,00 PLN

Format: 148x210
Rok wydania: 2015
Liczba stron: 296
ISBN: 978-83-63783-70-9
Wydawnictwo: Goneta
Język: polski
Autor: Tomasz Jacek Graczykowski
Oprawa: Miękka


Dystrybucja
PORZUCENI – SCIENCE FICTION. POSTAPOKALIPSA. CYBERPUNK. DYSTOPIA.

Ziemia, rok 2138. Większość ludzkości dziesiątki lat temu odleciała na Nowy Ład, skolonizowaną planetę, ponieważ powietrze na Ziemi stało się trujące i powodowało gnicie
i śmierć organizmów żywych.

Odlatujący pozostawili na zabójczej planecie tylko najgorszych kryminalistów, z którymi nawet ich własne rodziny nie chciały mieć nic wspólnego. Nie mogli oni uczestniczyć w tworzeniu idyllicznego, pozbawionego zbrodni społeczeństwa Nowego Ładu.

Na pewnym obszarze umierającej planety istnieje siedem miast: trzy zrujnowane i cztery miasta Korporacji Zjednoczonych, chronione gigantycznymi kopułami przed śmiercionośnym wpływem trującego powietrza. Wszystkie te miasta są zamieszkane przez potomków odlatujących. Ludzie z trzech zrujnowanych miast toczą codzienną walkę o przetrwanie, eliminowani przez wrogie maszyny Korporacji, natomiast jej obywatele spędzają całe miesiące i lata w komorach snu, pogrążeni w narkotycznym śnie wywołanym nexem – 9.

W Dzielnicach Mroku, zrujnowanym mieście, żyje Steeler, płatny zabójca. Zostaje wynajęty do zlikwidowania jednego ze śniących obywateli miast – kopuł. Skuszony olbrzymią sumą, podejmuje niezwykle ryzykowane zlecenie, udając się do Czwartego miasta Korporacji. Gdy dociera na miejsce okazuje się, że nie wszystko wygląda tak, jak sądził, a dodatkowo musi jeszcze walczyć o życie z korporacyjnymi maszynami. Pechowo dla niego, to zaledwie początek śmiertelnie groźnej walki, którą podejmie by nie zatracić własnego człowieczeństwa…

Ilość

Kontynuuj zakupy   do koszyka
Powiadom znajomego   Pokaż kartę produktu
Dodaj opinię

Klienci, którzy kupili: PORZUCENI, kupili również:

Dar Serca
Dystrybucja
"Dar serca" niezwykła historia zwykłych ludzi. Marzena, w wyniku zawału trafia do szpitala,tam dowiaduje się, że będzie musiała mieć przeszczep serca, zostaje wpisana na listę biorców.
34,00 PLN
NARÓD I RELIGIA W PAŃSTWIE SŁOWACKIM W LATACH 1939–1945
Dystrybucja
Narodziny nowoczesnej państwowości słowackiej przypadły na okres, który w Polsce powszechnie kojarzony jest z katastrofą II wojny światowej.
29,00 PLN
NIE ZAPOMNĘ...
Dystrybucja
"Nie zapomnę", to powieść o przeznaczeniu, sile miłości, ale również o niszczycielskiej sile zawiści i zazdrości.
34,00 PLN
Powieści gotyckie
Druk na życzenie
Powieści gotyckie Zygmunta Krasińskiego wpisują się w zespół zjawisk w literaturze i sztuce, zrodzony w XVIII wieku, zapoczątkowany w Anglii i znany pod wspólnym terminem "gotycyzmu".
25,00 PLN
SIŁA PRZEZNACZENIA
Dystrybucja
Miłość, niespełnione pragnienia, walka o to, co w życiu wydaje się najważniejsze, strach, nadzieja, wiara – to wszystko jest udziałem bohaterów tej wyjątkowej historii. „Siła przeznaczenia” to opowieść o przeznaczeniu, trudnych wyborach i różnych obliczach miłości.
36,00 PLN
Śmierć w Oliwie
Dystrybucja
Intrygujące opowiadanie kryminalne osadzone w Wolnym Mieście Gdańsk w przeddzień wybuchu II wojny światowej. Zostaje zamordowana charyzmatyczna piosenkarka, Inga Freiden „Frey”.
35,00 PLN
Uzdrowiciel. Tom 1. Cienie przeszłości
Dystrybucja
Opowiadanie fantasy osadzone w nieokreślonym miejscu i czasie. Świetnie opowiedziana historia człowieka posiadającego moc uzdrawiania, który został porwany ze swojego miejsca zamieszkania, by stać się zabezpieczeniem dla władcy Wermodu i wszystkich ludzi zamkniętych wraz z jego rodziną na zamku przed wszechobecną zarazą, dziesiątkującą mieszkańców kraju.
39,90 PLN
WYPISY Z KSIĘGI MROKU
Dystrybucja
Dostępne w 24 godziny
Życie człowieka może okazać się być sterowanym. Za sterami tego czegoś może stać na przykład telewizja. Kto, konkretnie? Nie wiadomo.
25,00 PLN
Wyprawa na Marsa
Druk na życzenie
Dostępne w 24 godziny
Powieść science-fiction z akcją umieszczoną w kosmosie i gdzieś w zmiennej czasoprzestrzeni. Pan Wójcik ma ogromną wyobraźnię i pokładając ogromne zaufanie w wiedzę ludzką i doświadczenie, potrafi umiejscowić ludzi w niezwykłych miejscach oddalonych od cywilizacji, w których potrafią istnieć, żyć i tworzyć społeczność poprzez budowanie domów, uprawianie roli.
39,90 PLN
Wyznania wiary. Kościoły orientalne i prawosławie
Publikowane w tej książce teksty źródłowe zostały po raz pierwszy przełożone na język polski. Ich niewątpliwą zaletą jest to, że bardzo wyraźnie pokazują jakimi ścieżkami podążała teologia Kościołów wschodnich.
34,65 PLN
Za Renem za chlebem
Dystrybucja
Jest to zabawna historia, pełna życiowych dialogów i nagłych zwrotów akcji. Karol Wilk, urzędnik w państwowej firmie niespodziewanie traci pracę. Jest teraz w bardzo trudnej sytuacji.
20,00 PLN